قائم سرویس

/ قائم سرویس / محصول

مشخصات فروشگاه

قائم سرویس

تعمیرگاه قائم سرویس از سال 1378 فعالیت خود را آغاز کرد . دفترمرکزی ما در خیابان هروی واقع شده است . ما با داشتن شعبه های مختلف در سراسر تهران ، توانسته ایم در کمتر از یک ساعت نیروهای خود را جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر شما اعزام کنیم .تعمیرگاه قائم توانسته است ، کارشناسان متخصص ، کارآزموده و با تجربه در زمینه تعمیر و پشتیبانی وسایل برقی را گرد هم جمع آورد و بتواند تحسین مشتریان را با ارائه کار حرفه ای و خوب برانگیزد .
شرکت ما در زمینه خدمات پس از فروش برندهای معتبر لوازم خانگی ( انواع یخچال ، انواع لباسشویی و انواع جاروبرقی ) مشغول به فعالیت است . برندهای معتبری که این شرکت با آنها همکاری دارد ، عبارتند از : بوش، سامسونگ، جنرال الکتریک، آ إ گ، الکترولوکس
تمامی قطعات مورد استفاده برای دستگاه های شما ، ارجینال می باشند و درصورت بروز هر گونه مشکل ، 3 الی 6 ماه دارای ضمانت و گارانتی رایگان (یخچال 3 ماه ، جاروبرقی و لباسشویی 6 ماه ) از طرف شرکت می باشند .

تلفن تماس: 02122300020
آدرس: مجیدیه شمالی، بالاتر از میدان ملت، کوچه صالحی

تعمیرگاه یخچال و نمایندگی بوش قائم سرویس

تعمیرگاه یخچال و نمایندگی بوش قائم سرویس

قیمت : 0 تومان
وضعیت کالا : موجود امتیاز : بدون امتیاز - امتیاز دهید

تلفن جهت سفارش کالا : 02122300020

مدل کالا :

رنگ کالا :

برچسب :

اشتراک گذاری :

شرکت قائم سرویس نیز برای ارائه ی خدمات بهتر به مشتریان خود همواره اطلاعات و تخصص نیروهای خود را به روز کرده تا بتواند رضایت مشتریان را جلب نماید . برای تعمیرات انواع یخچال بوش شما می توانید با شرکت قائم سرویس تماس گرفته و در مدت زمان کوتاهی در هر نقطه از تهران که باشید متخصصان این شرکت در محل حاضر می شوند . در زمینه ی تعمیرات یخچال نیاز به افرادی دارید که در این زمینه دارای تخصص باشد زیرا در غیر اینصورت امکان دارد آسیب جدی به یخچال شما وارد کنند به همین دلیل شرکت قائم سرویس با داشتن نمایندگی یخچال بوش و خدمات پس از فروش تعمیرات یخچال می تواند در کوتاهترین زمان به شما خدمات مناسبی را ارائه دهد .
مواردی که در صورت برخورد با آنها باید از نمایندگی یخچال بوش کمک بگیرید :

-در صورت شنیدن صدایی نامتعارف از یخچال

-در صورتیکه کمپرسور یخچال از حالت اتومات خارج و بدون توفق کار کند یا کلا از کار بیفتد

-در مدت کوتاه در یخچال برفک ایجاد شود

-زمانیکه یخچال در زمان کار دچار لرزش شده و صدای غیر عادی داشته باشد با شرکت قائم سرویس تماس بگیرید
02122301744
02122300020
02122507288
02122522838
info@ghaemservice.com
http://ghaemservice.com

برای ارسال دیدگاه باید وارد سایت شوید.

کالاهای این فروشگاه