خانه بازی بزرگسالان کیف کوک

مشخصات فروشگاه

خانه بازی بزرگسالان کیف کوک

اولین مرکز تفریح بزرگسالان
انواع بازی‌های روی تخته
بازی‌های ویدیویی
واقعیت مجازی

تلفن تماس: 06133362657-06133362658
آدرس: کیانپارس - خیابان مرداد شرقی

Mascarade یک بازی فکری و هیجانی

Mascarade یک بازی فکری و هیجانی

قیمت : 0 تومان
وضعیت کالا : موجود امتیاز : بدون امتیاز - امتیاز دهید

تلفن جهت سفارش کالا : 06133362657-06133362658

مدل کالا :

رنگ کالا :

برچسب :

اشتراک گذاری :

Mascarade یک بازی فکری و هیجانی!
نام بازی: Mscarade Expansion 2014

تعداد بازیکن: ۲ تا ۱۳نفر

زمان هر دور از بازی: حدود ۳۰ دقیقه

محدوده سنی: مناسب ۱۰ سال به بالا

سال انتشار: ۲۰۱۴

دسته بندی: bluffing, party game

اجزای بازی:

۱۲ کارت شخصیت

۱ کارت قبرستان

کارت راهنمای بازیقوانین اصلی بازی همان قوانین بازی اصلی است و فقط تغییراتی در استفاده از کارت‌ها و قوانین کارت‌ها در این بسته اعمال شده است.

چیدمان شروع بازی:

برای بازی می‌توانید کاراکترهای بازی اصلی را با کاراکترهای اکسپنشن ترکیب کنید. فقط حواستان باشد که در ترکیب کردن کارت‌ها این قوانین را در نظر بگیرید:

– قاضی (Judge) همواره باید در بازی حضور داشته باشد. توجه کنید که بدون قاضی هم می‌توانید بازی کنید به شرطی که حداقل دو کاراکتری که علامت کیسه پول دارند در بازی حضور داشته باشند. البته بازی به اسن شکل بیشتر طول می‌کشد.

– علامت کیسه پول نشان دهنده کاراکترهایی است که پول وارد بازی می‌کنند حدود یک سوم کاراکترهایی که استفاده می‌کنید باید از بانک پول وارد بازی کنند. بیوه، دلقک، ملکه، پادشاه، رعیت، شاهزاده، بازیگر، قمارباز، حکیم، ساحر و ولینعمت جزو این کاراکترها هستند.

– از کاراکتر بدکاره تنها در صورتی می‌توانید استفاده کنید که حداقل یک سوم کاراکترها زن باشند.

– برخی کارت‌ها را تنها در صورتی می‌توانید استفاده کنید که تعداد بازیکن‌ها از میزان مشخصی بالاتر باشد. کاراکتر مفتش، رعیت، بازیگر، بدکاره، حکیم و ملعون را تنها در صورتی استفاده کنید که حداقل ۸ بازیکن در بازی هستند. از کاراکتر عروسک گردان هم در بازی‌های ۶ نفره به بالا استفاده کنید.

– اگر از کاراکتر ساحر در بازی استفاده می‌کنید کاراکترهایی که در بازی نیستند را بر بزنید و به پشت زیر کارت قبرستان قرار دهید. توصیه می کنیم که اگر تعداد بازیکن‌ها کمتر از ۸ نفر است کاراکتر ملعون را در این کارت‌ها قرار ندهید.

– در بازی بیشتر از ۵ نفره می‌توانید اگر خواستید یک یا دو کاراکتر به پشت با وسط زمین بازی اضافه کنید. در این صورت بازیکن‌ها می‌توانند با این کارت‌ها مثل کارت دست بازیکن‌ها رفتار کنند. توجه کنید که این کارت‌ها بازیکن حساب نمی‌شوند و نمی‌توانند قربانی امر شاهزاده یا غاصب شوند.

برای ارسال دیدگاه باید وارد سایت شوید.

کالاهای این فروشگاه

آگهی های مشابه